Historie firmy audioCables&Components

Jak vše začalo? Klasicky, sklad v garáži, výroba v podkroví. Naše firma si od roku 1989 jistě na českém trhu získala mnoho profesionálních zákazníků a příznivců z oboru audiotechniky.
V září 2017 firma změnila právní formu z fyzické osoby podnikatel na audioCables&Components s.r.o. a pokračuje tak dále ve stejné vizi a obchodní činnosti. Stále se jedná o firmu rodinného charakteru s dlouholetou tradicí.
2024 po prodeji a ukončení části našich aktivit, se vracíme zpět k firemní formě fyzické osoby podnikatel a budeme se nadále věnovat našemu základnímu a původnímu podnikání. Tzn. pro zákazníka našeho e-shopu se nic nemění.

Navazujeme na dlouhodobé technické zkušenosti, působením a stálou spoluprácí v zahraničních firmách jako např. Philips Cable AG, Nokia Cable, Alcatel Cable, Amphenol Germany, Leoni, Elocab, Draka Mediacable, televizní a rozhlasové společnosti např. BR3, Antenna Bayern, RTL, a další, pořadateli Open-Air koncertů, sportovních soutěží atd.

Můžeme se pochlubit zkušenostmi v různých oblastech např. vývoj a výroba speciálních kabeláží pro ponorky, odlévání vodotěsných bajonetových konektorů, spoluprací na vývoji kabeláží pro ICE lokomotivy, osvětlení pro letadla Dornier, v lekařské oblasti ( Healthcare), kabelů pro diagnostiku, monitorování, röntgen, lasermedicin a terapii.

THE ULTIMATE QUALITY CONNECTING

Kabelové řešení na zakázku Zavádění specifických zákaznických standardů ve vysoké kvalitě jednotlivých produktů je významnou součástí vývoje našich produktů pro speciální kabelové systémy. Našim cílem a závazkem je vývoj, používání a výroba eticky přijatelných, trvale udržitelných a vysoce kvalitních kabelů a kabelových systémů.

audioCables&Components oživuje zvuk a obraz obsáhlým sortimentem kabelů, kabelových systémů, konektorů a příslušenství, který našim zákazníkům umožnuje zvýšit kvalitu služeb.

Náš team audioCables&Components vidí sebe jako partnera ve službách zákazníka v oblasti ozvučení a osvětlení, jak ve studiu tak v oblasti živých akcí. Naše strategie je založena na neustálé inovaci výrobků, řešení a služeb a profesionální péči o zákazníka, při uplatnění bezpečných a ekologicky šetrných výrobních procesech.

audioCables&Components  se snaží, rozšířit svou inovativní nabídku kabelů, kabelových systémů, konektorů a příslušenství, komplexních řešení a služeb, nabídnout pomoc zákazníkovi a tím posílit jeho schopnost lépe posloužit vlastním zákazníkům.Tyto nové znalosti jsou odpovědí na konkretní problémy a čelí mnoha segmentům trhu. Jsme otevřeni Vašim podnětům a budeme rádi, že můžeme vyvinout individuálně přizpůsobené výrobky vyhovujících Vašim požadavkům. Jedná se o vybrané, osvědčené a aktuální systémy, vysoce kvalitní kabelový materiál, kde souhlasí poměr mezi cenou, kvalitou a výkonem. Rychlé dodání zaručuje rozsáhlý sklad standardních výrobků, nabízených v našem shopu. Speciální zhotovení jsou na objednávku.

Velice přísná výstupní kontrola, přezkoušení každého jednotlivého výrobku je zárukou spolehlivosti a kvality, kterou garantujeme naším jménem.

Fotogalerie