IMAGE:
V našem portfoliu produktů naleznete nejen standardní audio produkty, ale nabízíme především individuální řešení audio&light spojení-propojení.


CONNECTING CUSTOM TAILORED - řešení na míru


V našem portfoliu produktů naleznete nejen standardní audio produkty, ale nabízíme především individuální řešení audio&light spojení-propojení. Nabízíme osazení stageboxů, stagedrumů (navíjecích cívek - Schill), kabelů podle Vašich představ (pokud je to technicky možné), tím jsou myšleny různé kombinace panelových i kabelových konektorů, zapojení (např. u multipinů), různé kabelové délky. Pro každý takový systém je u nás založena technická dokumentace, což v budoucnu ulehčuje rozšířeni Vaśeho systému.


Jak takové systémy objednat:
V každém případě se osobně, přes email nebo telefonicky spojit s naším technikem, po poradě s technikem postupovat podle doporučení. Popis požadovaného systému zaslat písemně (emailem), obrázek, skica je předností, náš technik si Váš požadavek, většinou, do 24 hodin prohlédne a v případě nejasností se Vám ozve zpět. V opačném případě se Vám ozveme s kalkulací a termínem dodaní požadovaného systému. Dodací lhůty jsou cca 5-10 pracovních dní po uhrazení faktury. O případných změnách je zákazník neprodleně informován.