Spolupracujeme s prestižními společnostmi, které vyžadují preciznost a nejvyšší kvalitu. Mezi naše obchodní partnery patří Philips Cable AG, Nokia Cable, Alcatel Cable, Amphenol Germany, Leoni, Elocab, Draka Mediacable, televizní a rozhlasové společnosti BR3, Antenna Bayern, RTL a další.
 
audioCables&Components s.r.o. se snaží, rozšířit svou inovativní nabídku kabelů, kabelových systémů, konektorů a příslušenství, komplexních řešení a služeb, nabídnout pomoc zákazníkovi a tím posílit jeho schopnost lépe posloužit vlastním zákazníkům.Tyto nové znalosti jsou odpovědí na konkretní problémy a čelí mnoha segmentům trhu. Jsme otevřeni Vašim podnětům a budeme rádi, že můžeme vyvinout individuálně přizpůsobené výrobky vyhovujících Vašim požadavkům.
Jedná se o vybrané, osvědčené a aktuální systémy, vysoce kvalitní kabelový materiál, kde souhlasí poměr mezi cenou, kvalitou a výkonem. Rychlé dodání zaručuje rozsáhlý sklad standardních výrobků, nabízených v našem shopu. Speciální zhotovení jsou na objednávku.